Witamy!

Aktualności

15.10.2021

Od tee do greenu. Ostatnie tee i greeny są obsiewane na polu golfowym Black Water Links zaprojektowanym przez Caspara Grauballe.

Świetna współpraca wszystkich zaangażowanych stron (Inwestor, Architekt, Wykonawca) zaowocuje pierwszym w Wielkopolsce mistrzowskim polem golfowym.

25-09-2021

Norweski oddział All Golf Services rozpoczął ten ekscytujący projekt pod koniec września 2021 roku. Musimy szybko wykonać 9 kompleksów greenowych przed nadejściem zimy.

O nas

All Golf Services specjalizuje się w usługach budowlanych dotyczących pól golfowych. Szczycimy się dostarczaniem wysokojakościowej pracy w rozsądnych cenach. Nasz personel posiada duże doświadczenie we wszystkich aspektach budowy pola golfowego. Pracowaliśmy na czołowych europejskich polach golfowych w Polsce, na Słowacji, na Ukrainie, w Niemczech i Szwecji, gdzie zdobyliśmy szacunek naszych klientów. Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi w branży i wdrażamy je w naszej codziennej pracy.

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie klientom najlepszych rozwiązań poprawiających jakość pola golfowego w taki sposób, by zminimalizować niedogodności dla graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć to poprzez ciągły rozwój metod pracy i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

All Golf Services Sp. z o. o.  |  ul. Bolesława Chrobrego 8a/3; 73-110 Stargard Szczeciński  |  E: biuro@allgolf.pl;   T: +48 530 545 049