Budujemy
z pasją

Specjalizujemy się w budowie pól golfowych. Nasz zespół specjalistów brał udział w budowie i przebudowie kilkudziesięciu pól golfowych w Europie.

Pracowaliśmy na polach golfowych m.in. w Austrii, Belgii, Bułgarii, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Niemczech, Norwegii, Polsce, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainie i na Węgrzech.

We współpracy z architektami pól golfowych stowarzyszonymi w EIGCA przygotowaliśmy również wiele koncepcji i projektów. Szczycimy się udziałem w wykonawstwie 3 pól golfowych z pierwszej setki rankingu najlepszych pól golfowych w Europie. Ciągłe szkolenia i wdrażanie najnowszych osiągnięć w technologii budowy pól golfowych plasują nas w czołówce firm tego typu w Europie.

16

 
 

krajów

50

 
 

pól golfowych

150

 
 

lat łączonego doświadczenia

Klienci

logo Black Water Links
logo Ekholmsnäs Golf
logo Penati Golf Resort
logo Royal Bled Golf
logo Royal Kiev Golf Club
logo Twin Chapels Golf Resort

Jesteśmy członkiem Turfgrass Producers International

TPI jest stowarzyszeniem producentów, dostawców, edukatorów i współpracowników z branży, których celem jest promowanie bezpieczeństwa, zdrowia i korzyści środowiskowych płynących ze stosowania naturalnej trawy na całym świecie poprzez edukację, badania i marketing.

Jesteśmy Srebrnym Partnerem European Institute of Golf Course Architects

European Institute of Golf Course Architects reprezentuje najbardziej wykwalifikowanych architektów pól golfowych w Europie. Członkowie EIGCA wykazali się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem, że są w stanie zaprojektować i nadzorować budowę pól golfowych zgodnie z najwyższymi standardami. EIGCA ma prawie 100 członków i członków stowarzyszonych w 25 krajach.

Jesteśmy członkiem British & International Golf Greenkeepers Association

BIGGA ma na celu podnoszenie standardów w utrzymaniu i zarządzaniu polami golfowymi poprzez skupienie się na edukacji i ciągłym rozwoju zawodowym swoich członków.

Działa na rzecz podniesienia rangi swoich członków poprzez współpracę z innymi organizacjami i stowarzyszeniami golfowymi oraz przedstawianie przez cały czas pozytywnego wizerunku utrzymania pól golfowych.

Partnerzy

trawniki.expert