Aktualności

Przebudowa greenu 16 w Oppegård w Norwegii dobiega końca.

Zespół All Golf Services Norge instaluje darń z mietlicy Tour Pro uprawianą na naszej plantacji w Polsce.

W dniu 22 sierpnia All Golf Services podpisało umowę na budowę kolejnych 9 dołków pola golfowego Karolinka Golf Park. 

W ostatni weekend lipca odbyło się oficjalne otwarcie Tyrifjord Golf Club w Norwegii po przebudowie dołków 1-9 (wszystkie greeny, kilka tee i wszystkie bunkry). Praca z Dyrektor generalną Anną Crawford i Head Greenkeeperem Ianem Rossem była czystą przyjemnością. 

W miniony weekend w dniach 1-3 lipca w Rumianku pod Poznaniem odbyło się oficjalne otwarcie 18-dołkowego mistrzowskiego pola golfowego Black Water Links. Pole golfowe zostało w całości wybudowane przez naszą firmę.

Od tee do greenu. Ostatnie tee i greeny są obsiewane na polu golfowym Black Water Links zaprojektowanym przez Caspara Grauballe.

Świetna współpraca wszystkich zaangażowanych stron (Inwestor, Architekt, Wykonawca) zaowocuje pierwszym w Wielkopolsce mistrzowskim polem golfowym.

Norweski oddział All Golf Services rozpoczął ten ekscytujący projekt pod koniec września 2021 roku. Musimy szybko wykonać 9 kompleksów greenowych przed nadejściem zimy.

Kolejne 800 metrów kwadratowych ścieżek oraz 8000 metrów opasek drenujących powstanie tej jesieni, jako jedne z elementów długofalowego planu renowacji pola wg. projektu legendy Jacka Nicklausa.

Black Water Links Tarnowo Podgórne — taką nazwę będzie miało pełnowymiarowe, 18-dołkowe pole golfowe, nad którym prace rozpoczęliśmy na początku stycznia. Pole golfowe powstanie na prawie 70-hektarowej działce pod Poznaniem, w gminie Tarnowo Podgórne.

Kolejne prace dla grupa Golf Star, tym razem na Kungsängen. Od dziś członkowie klubu mogą cieszyć się nowym greenem. 

Pole golfowe Twin Chapels zaprojektowane przez Jonthana Gaunta na długo utkwi w naszej pamięci. Ogrom prac ziemnych , świetny shaping w wykonaniu Tupaca, poskutkują, jak już mówią golfiści, powstaniem jednego z topowych pól golfowych w Czechach.